top of page

Bosforas Yatırım Haberi

istanbul Ticaret Odasına bağlı, Bilgiyi Ticaretleştirme Merkezi girişimlerinden Bosforas Elektronik Ticaret Anonim Şirketi 22.5 Milyon TL üzerinden yatırım aldı.


#Bosforas lojistik ve teknoloji destekli çözümleri ile #B2B ticareti kolaylaştırmak ve geliştirmek amacıyla Türkiye ve çeşitli ülkelerde hizmet veren bir B2B e-ticaret platformu. www.bosforas.com sitesi üzerinden hizmet veren şirket, üretici, dağıtıcı ve toptancıların, ürünlerini dijital pazarlama ve yeni nesil iletişim araçları ile daha geniş kitlelere ve coğrafi alanlara ulaştırabilmesini sağlıyor.


İTO Perakende Komitesi Başkanı ve Meclis Üyesi Yavuz Altun, BTM’nin Bosforas isimli girişimine 22 milyon 500 bin lira değerleme üzerinden 2.7 milyon liralık yatırım yaptı.
Basında Bosforas Yatırım Haberleri


Happy Center Marketler Zinciri Ceo'su ve İto Perakende Komitesi Başkanı Yavuz Altun,Bosforas isimli girişime 22 milyon 500 bin lira değerleme üzerinden 2.7 milyon liralık yatırım yaptı.

Basında Bosforas Hakkındaki bazı yatırım haberi Detaylarını incelemek için aşağıdaki linkleri tıklayınız.


 


89 görüntüleme4 yorum

4 Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating

Azim ve kararlılıkla başlayan girişiminiz, genç girişimcilere başarı hikayesi olsun. Yolunuz açık olsun ve başarılarınız artarak devam etsin.

Like
Replying to

Şebap Bey güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Like

Yerli girişimlerimize desteğin artarak devam etmesi dileğiyle. Başarılarınız daim olsun.

Like
Replying to

Onur bey yorumunuz ve güzel temennileriniz için teşekkür ederiz.

Like
bottom of page